gastroholik.cz - je-li gastronomie tvou závislostí

Krabicky

 

Řídit hotel jako profík? Hračka - se správným vzděláním!

Řídit hotel jako profík? Hračka - se správným vzděláním!

Jako manažer hotelu nebo restaurace se dennodenně potýkáte s mnoha výzvami. Klíčem k úspěchu je dokonalé porozumění vašemu oboru. Proniknout do jeho tajů vám pomůže MBA studium Managementu gastronomie a hotelnictví, které můžete absolvovat na European School of Business & Management (ESBM).

 

Od managementu až po marketing

Vést hotel či restauraci znamená velkou odpovědnost a vysoké nároky na vaše znalosti a schopnosti. Musíte se vyznat nejen v odborné gastronomii, ale i v mnoha dalších oblastech, jako jsou finance, práce s týmem, orientace na zákazníka nebo reklama. Díky specializaci Management gastronomie a hotelnictví na ESBM si rozšíříte obzory ve všech těchto segmentech. 

 

Řídit hotel jako profík? Hračka - se správným vzděláním

 

Studium je rozdělené do tří bloků, které se dále dělí na jednotlivé moduly. První blok je základní a seznámí vás například s problematikou strategického managementu, finančního řízení nebo marketingu. Ve druhém, specializovaném bloku si prohloubíte znalosti z oboru hotel managementu a Food&Beverage managementu a dozvíte se také něco o standardu kvality. V rámci třetího bloku si budete volit moduly podle vašich preferencí – ať už se jedná o manažerské dovednosti, soft skills nebo právo. 

 

Řídit hotel jako profík? Hračka - se správným vzděláním

 

Efektivní studium, které šetří čas

Vzdělávání na ESBM má daleko do tradičního sezení v lavicích. Předpokládáme, že jste dávno zapojení do pracovního procesu a váš čas je drahý. Proto je naše studium vysoce flexibilní. Velkou část absolvujete on-line prostřednictvím našeho e-learningového systému. Připojit se k němu můžete kdykoli a odkudkoli a najdete tu všechny potřebné informace i materiály, což si naši studenti velmi pochvalují. 

 

"Škola má perfektně zpracované prostředí pro e-learning, velmi dobře vedené semináře, mimořádně kvalitní lektory a v neposlední řadě skvěle fungující podporu v rámci studijního oddělení," uvádí úspěšný absolvent Jiří Hrňa, MBA.

 

Řídit hotel jako profík? Hračka - se správným vzděláním

 

Mimo on-line výuku vás čekají také interaktivní workshopy, seskupené do několika málo dnů. Tady se osobně setkáte nejen s ostatními studenty, ale i s vašimi lektory. Těmi jsou vždy odborníci přicházející přímo z praxe. Předají vám tedy spoustu poznatků a zkušeností, které nejsou odtržené od reality a vy je budete moci využít ve svém každodenním profesním životě.

 

Řídit hotel jako profík? Hračka - se správným vzděláním

 

Celé studium trvá pouze jeden rok a přihlásit se k němu můžete kdykoli, stačí jen vyplnit přihlášku. Primárně je určené pro absolventy bakalářského stupně, ale zrovna tak stačí, máte-li prokazatelnou praxi na vedoucí pozici. Školné si můžete rozložit až do 12 splátek bez navýšení ceny. Na konci studia obdržíte titul MBA (Master of Business Administration), který se uvádí za jménem. Ten vám spolu s nabytými poznatky otevře dveře k dalším úspěchům, kariérním i finančním. 

 

Řídit hotel jako profík? Hračka - se správným vzděláním

Zdroj: ESBM

Fotografie: Ilustrační pod licencí C00

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.