ČAPÍ HNÍZDO

Dvůr Semtín 1
259 01 Olbramovice, Česká republika
Tel: 737 397 620
URL: http://www.capihnizdo.cz
Kontaktní osoba: Lukáš Kubík
Logo ČAPÍ HNÍZDO
Resort
Olbramovice
Hlavní pracovní poměr
Angličtina
Nástup Ihned

Chceš být součástí v jednom z našich zavedených podniků ?

-        Máme pro tebe příležitost, stát se členem našeho týmu v restauraci.

-        Rádi tě přivítáme u nás v Resortu Čapího hnízda, na pozici číšník / servírka restaurace.

-        Tvou každodenní náplní práce bude obsluha našich klientů v rozmanitém prostředí našich gastro úseků

-        Do práce budeš docházet pravidelně na krátký a dlouhý týden

Náplň práce

-         Prvotřídní obsluha našich klientů hotelu, restaurace, akcí, v podobě svateb, firemních a soukromých

-         Jedná se o obsluhu v rámci snídaní, obědů a večeří formou ala carte a čas od času také zapojení do větších eventů

-         Budeš komunikovat s hosty, nabízet naše produkty a služby

-         Budeš mít na starost objednávky klientů,  budeš znát naši nabídku, prezentovat, nabízet a následně účtovat

Požadujeme

 Měl by ses gastronomií bavit a poskytnout servisk klientům na té nejlepší úrovni.

-          Požadujeme pozitivního, přátelského a týmového kolegu, který bude mít drive a umí se v jistých momentech osamostatnit a nabídnout klientovi individuální přístup

-          Kolegu s příjemným vystupováním, který se nebojí pracovat s lidmi

-          Zodpovědného parťáka / parťačku, který má chuť pracovat jak s lidmi tak sám na sobě

-          Flexibilního člověka, který je ochoten do práce přijít a pomoci i nad rámec své pracovní doby, za což bude samozřejmě odměněn

Nabízíme

-          Jasnými pracovní podmínkami u férového zaměstnavatele a tým lidí, který bude za tebou stát

-          Mzdovým hodnocením v rozmezí mezi 30.000 Kč – 35.000 Kč / hrubá mzda

-          Připlatíme ti za práci přes čas, o víkendech a svátcích

-          Mladou partu kolegů, která ti vždy se vším pomůže a vysvětlí

-          Při nástupu dostaneš smlouvu na HPP

-          Pokud jsi z větší dálky  – !! NEVADÍ !! – rádi tě u nás mezi směnami ubytujeme

-          Personální stravu v rámci naší restaurace

-          Kvalitním prostředím, ve kterém se ti bude dobře pracovat

-          Možnosti sebevzdělávání – kurzy, školení

-          Benefity v rámci naší společnosti – stravenky, možnost využití SPA & Wellness a tenisových kurtů

-          Po odpracování zkušební doby, ti přispějeme na penzijní spoření

-          Dovolená – každý přeci potřebuje odpočinek