BOTANIQUE HOTEL PRAGUE

Sokolovska 11
18600 Praha 8, Česká republika
Tel: +420 732 970 086
URL: https://kariera.hotelbotanique.com/
Facebook: https://www.facebook.com/botaniqueprague/
Kontaktní osoba: Šárka Koudelková
Logo BOTANIQUE HOTEL PRAGUE
Hotel
Praha 8
Hlavní pracovní poměr
42.000Kč + provize
Angličtina, Čeština
Opera
Nástup Dohodou

Jsme moderní lifestylový hotel inspirovaný přírodou, který se snaží myslet do buducnosti a v našem ekologicky smýšlejícím přístupu podporujeme naše klienty i zaměstnance.

Náplň práce

Mezi hlavní náplň práce patří:

* zajištění celkového chodu recepce a organizace práce na recepci (náš hotel má 214 pokojů - na denní směně je tedy vždy 1 vedoucí směny a 2 recepční)

* delegování a kontrola úkolů portýrů a ostatních recepčních na směně

* kontrola příjezdů skupin, welcome drinky, portrage atd., kontrola přípravy akcí podle function sheetů, kontrola konferenčních místností

* kontrola čistoty recepce, lobby, před hotelem, komunikace s housekeepingem

* komunikace s techniky ohledně oprav, poruch a stížností hostů na technické závady

* příprava podkladů a reportů pro finanční oddělení

* výpomoc při příjezdech a odjezdech, práce se systémem Opera

* zajištění nejvyšší úrovně spokojenosti hostů s využitím standardů GS oddělení

Požadujeme

zkušenosti s pozicí Supervisora/Shift leadera na front of house oddělení podmínkou

* zájem o obor a zájem o kontakt a denní komunikaci s hosty

* profesionální a přátelské vystupování

* anglický jazyk na komunikativní úrovni - denní komunikace s hostem

* znalost hotelového systému Opera velkou výhodou

* chuť rozvíjet sebe, ale i ostatní kolegy - poskytovat zpětnou vazbu a trénink novým kolegům na oddělení

* odpovědnost za reviews oddělení – velice pečlivě pracujeme se zpětnou vzabou hostů, kteří u nás bydlí

* odpovědnost za reviews oddělení – pečlivě pracujeme se zpětnou vazbou našich hostů

Nabízíme

* hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

* práci na směny – máme 12ti hodinové směny – denní v časech 7:00 – 19:00, 9:00 – 21:00 nebo 10:00 – 22:00, noční v čase 19:00 – 7:00

* kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání a odborných kurzů

* výbornou dopravní dostupnost – sídlíme přímo u metra Florenc

* širokou škálu firemních benefitů - příspěvek na Lítačku, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kartu Multisport, různé semináře, kurzy a možnosti se dále rozvíjet, jazykové kurzy, stravování na pracovišti, firemní akce a další

Kromě pravidelné výplaty mzdy, včetně všech povinných příplatků, nabízíme našim kolegům a kolegyním další možnosti, jak mít práci u nás příjemnější nebo jak si zpříjemnit následně volný čas.

Moderní hotel inspirovaný přírodou v centru Prahy na Florenci, který nabízí 214 prostorných pokojů, moderní bistro & bar se sezónní i stálou kuchyní a konferenční místnosti. Náš koncept neustále inovujeme pro pohodlí hostů, kvalita pro nás není prázdné slovo a pracujeme na dalším rozšíření hotelu o dalších 55 nových prémiových pokojů. Pojďte k nám!