Hotel Zlatá Váha

Senovážné náměstí 981/21
11000 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.zlatavaha.cz
Kontaktní osoba: Milan Škvára
Logo Hotel Zlatá Váha
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou, Ihned

Hotel v centru Prahy hledá nové kolegy/kolegyně na pozici recepční-12hodinové směny dle dohody. Možno i na zkrácený úvazek. Vhodné i pro nováčky v oboru.

Pokud nebudete pozváni k pohovoru, znamená to, že na nabízenou pozici byl vybrán jiný kandidát.

Náplň práce

Náplň práce

Zajištění bezproblémového chodu recepce

Komunikace s klienty a obchodními partnery

Administrativní činnost, vyřizování rezervací a korespondence

Spolupráce s ostatními úseky hotelu

Požadujeme

Komunikativní znalost ČJ (český jazyk je podmínkou) a AJ. Ostatní jazyky výhodou.

Uživatelsky práce na PC

Znalost PMS Hoteltime výhodou

12 hodinové směny

Příjemné vystupování, spolehlivost, týmovost

Nabízíme

Adekvátní platové ohodnocení

Plný nebo částečný pracovní úvazek

Vhodné i pro začátečníky

Krátký/dlouhý týden nebo směny dle požadavků

Dlouhodobá spolupráce v zavedené společnosti

Stravenkový paušál součástí výplaty

Zaměstnanecká strava zdarma