Vienna House Andel´s Prague

Stroupežnického 21
150 00 Praha 5, Česká republika
Tel: 737288836
URL: http://www.viennahouse.com/
Kontaktní osoba: Radka Ohnesorgová
Logo Vienna House Andel´s Prague
Hotel
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
32000-34000
Angličtina, Čeština
MS Excel, MS Word, Protel
Nástup Dohodou, Ihned

Chceš rozjet svou kariéru v hotelu a rád/a komunikuješ v angličtině? Tak neváhej a přidej se mezi nás!

Andel´s ká recepce je tím pravým místem pro nastartování Tvého hotelového života.

Náplň práce

CO BUDE NÁPLNÍ TVOJÍ PRÁCE?

* Budeš první, s kým se naši hosté setkají a díky komu na ně dýchne atmosféra místa. Kdo ví, třeba se příště vrátí právě díky Tobě

* V průběhu pobytu se to bude hemžit dotazy ohledně hotelu, jeho okolí, případně i vzdálenějších míst - pár osvědčených tipů na výlet se Ti bude určitě hodit!

* Zkušení kolegové Ti nejen v průběhu zaučování se vším rádi pomůžou. Naučí tě používat hotelový program Opera Cloud, poradí Ti i při check-inech, check-outech nebo při platbách

* Směny znáš měsíc dopředu, takže si můžeš krásně naplánovat svůj volný čas

Požadujeme

CO OD TEBE POTŘEBUJEME?

* Jsi komunikativní, máš úsměv na tváři a jsi rád/a obklopená lidmi

* Jezdí k nám domácí i zahraniční klientela, což je perfektní příležitost pro využití angličtiny (jestli ovládáš i jiné jazyky, určitě je u nás využiješ)

* Hotel funguje v nepřetržitém režimu, takže plynule navazuje jedna směna na druhou

* Střídají se denní i noční směny, takže Ti zbyde spousta času na to, co Tě baví mimo práci

* Jestli je to pro Tebe všechno úplně nové, nevadí, všechno se postupně naučíš

Nabízíme

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

* Kratší pracovní týden 37,5 hodiny

* Narozeninové volno

* 13. mzdu

* Stravování během pracovního dne v naší hotelové kantýně za symbolických 10 Kč

* Multisport karta za báječných 350 Kč za měsíc

* Famózní cena na ubytování při Tvých cestách v rámci hotelů Vienna House, HRGroup a Wyndham + další slevy na služby

* A hlavně na nás všechny z hotelu. Trávíme spolu spoustu času a pořád nás to dost baví! Můžeš se s námi zapojit do sportovních výzevběhů a dalších akcí pro dobrou věc a pro zdraví.

* Pořád se něco učíme - a nuda to tedy rozhodně není! S naší trenérkou a koučkou máme celoročně postaráno o spoustu tréninků a webinářů, takže na sobě můžeš pořád pracovat

* ...je toho ještě mnohem víc - a o tom si můžeme popovídat osobně

Pošli nám svůj životopis a třeba se brzy potkáme!

Těšíme se na tebe :)

Vienna House by Wyndham Andel’s Prague je synonymem designu, moderní architektury a vřelého přivítání. Svojí lokalitou je vhodný nejen pro služební cesty, ale také pro turistické pobyty. Hotel a přilehlý apartmánový komplex stojí v těsné blízkosti nepřeberného množství obchodů i restaurací. Historická část města je na dosah.