Grand Hotel Hradec

Pec pod Sněžkou
542 21 Pec pod Sněžkou, Česká republika
Tel: 602697871
URL: http://www.grandhotelhradec.cz
Kontaktní osoba: Aleš Toth
Logo Grand Hotel Hradec
Hotel
Hlavní pracovní poměr
50.000
Čeština, Angličtina, Němčina
MS Word, MS Excel, MS Powerpoint, Hores
Nástup Dohodou

Pro nově otvíraný Grand Hotel Hradec 4****Superior (68 pokojů) v Peci pod Sněžkou hledáme vhodného kandidáta na pozici Reservation & Front Office Manager. Pojďte s námi budovat něco zcela nového, jedinečného, výjimečného! Předem děkujeme za Váš projevený zájem, zaslaný průvodní dopis a CV na e-mail gm@grandhotelhradec.cz .Těšíme se na naši případnou budoucí spolupráci.

Náplň práce

Tvorba koncepce hotelové recepce

Zkušenost s revenue a rezervacemi

Řízení, organizace a koordinace vlastního týmu

Řízení nákladů a tržeb

Trénink personálu

Průběžný rozvoj recepce do budoucna

Požadujeme

Vzdělání v oboru s maturitou

Alespoň 5 let zkušeností v hotelové recepci

Řídicí a organizační schopnosti

Zkušenost s vedením týmu

Solidní zodpovědný přístup

Týmového ducha, kreativní a inovativní přístup

Nabízíme

Práci ve zcela nově otvíraném hotelu, zkraje v rámci pre-openingu

Práci v jednom z nejlepších hotelů v Krkonoších

Moderní přístup k zaměstnancům

Seriózní přístup a jednání

Motivační ohodnocení