Grand Hotel Hradec

Pec pod Sněžkou
542 21 Pec pod Sněžkou, Česká republika
Tel: 702287518
URL: http://www.grandhotelhradec.cz
Kontaktní osoba: Aleš Toth
Logo Grand Hotel Hradec
Hotel
Hlavní pracovní poměr
25.000-30.000,-

Pro nově otvíraný Grand Hotel Hradec 4****Superior (68 pokojů) v Peci pod Sněžkou hledáme vhodného kandidáta na pozici Číšník/servírka. Pojďte s námi budovat něco zcela nového, jedinečného, výjimečného! Předem děkujeme za Váš projevený zájem, zaslaný průvodní dopis a CV na e-mail gm@grandhotelhradec.cz .Těšíme se na naši případnou budoucí spolupráci.

Náplň práce

Práce číšníka/servírky v nové designové hotelové restaurci

Servírování jídla a nápojů, obsluha hostů

Komunikaci s hosty

Požadujeme

Alespoň 3 roky zkušeností v oboru na hotelu

Solidní zodpovědný přístup

Týmového ducha, kreativní a inovativní přístup

Zkušenost s á la carte servisem

Profesionální a příjemné vystupování

Komunikační schopnosti

Nabízíme

Práci ve zcela nově otvíraném hotelu

Práci v jednom z nejlepších hotelů v Krkonoších

Moderní přístup k zaměstnancům

Seriózní přístup a jednání

Motivační ohodnocení