HORES PLUS s.r.o.

Holečkova 37
150 00 Praha 5, Česká republika
Tel: +420603476347
URL: http://www.horesplus.cz
Kontaktní osoba: Benjamin Kittl
Logo HORES PLUS s.r.o.
Dodavatele softwaru
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
35 000 - 40 000
Angličtina, Čeština
Hores

Už si o tom šeptají nejen hoteliéři, ale i recepční a hoteloví poslíčci. Všichni tuší, že se jedná o něco velkolepého, ale ti, co to nezažili na vlastní kůži, se o tom můžou jen dohadovat. Řeč je o nejmodernějších rezervačních systémech, které pro hotely vyvíjíme. Naše systémy HORES v současné době používá více než 600 hotelů.

V čem tkví to kouzlo? Systémy HORES umí proměnit vystresovaného hoteliéra či recepční v usměvavého člověka, který má mnohem více času. HORES jim totiž uvolňuje ruce od administrativy a dává dokonalý přehled o stavu hotelu. Hoteliér tak okamžitě zjistí aktuální obsazenost ubytovacího zařízení, strukturu hostů, předpověď obsazenosti a další užitečné informace.

Abychom se mohli neustále zlepšovat, hledáme mezi sebe kolegu/ kolegyni, který/ á se bude věnovat podpoře uživatelů, kteří využívají naše produkty a služby.

Náplň práce

- podpora uživatelů, kteří používají naše produkty a služby formou telefonické či psané komunikace, pomocí vzdáleného přístupu, případně pomocí osobních schůzek.

- školení a asistence při zavádění hotelového systému.

- cca jednou za tři týdny týdenní tzv. hotline

Požadujeme

- příjemné, klidné a reprezentativní vystupování

- schopnost dobře vedené telefonické a písemné komunikace

- schopnost dobré práce v týmu

- předchozí zkušenost při práci s hotelovým systémem HORES nutná (např. z recepce hotelu)

- rutinní znalost práce s PC (základní HW správa)

- znalost OS Windows a práce s programy MS Office, OpenOffice

- alespoň základní znalost anglického jazyka

- znalost problematiky distribučních kanálů

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- místo výkonu práce v centru Prahy

- práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí

- možnost občasné práce z domova

- zaměstnanecké benefity (notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům, služební automobil, občerstvení na pracovišti, stravenky, 5 týdnů dovolené)

- mzdu v závislosti na vstupních znalostech a pracovním výkonu