Cantina La Fresca - pobočka Česká televize

Na Hřebenech II 1132/4
14700 Praha, Česká republika
Tel: +420739075791
URL: http://www.cantina-lafresca.cz
Kontaktní osoba: Miroslava Pešlová
Logo Cantina La Fresca - pobočka Česká televize
Závodní nebo školní stravování
Praha
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou

Do našeho kolektivu závodního stavování v budově České televize na Praze 4 - Kavčích horách hledáme kolegu/kolegyni na pozici CUKRÁŘ/CUKRÁŘKA.

Náplň práce

- samostatná příprava surovin pro cukrářskou výrobu

- výroba zákůsků, dortů, moučníků a jemného pečiva

- zdobení, dokončování a expedice cukrářskách výrobků na jednotlivá střediska

- práce PO - PÁ - 6:00-14:30

Požadujeme

- praxi v cukrářské výrobě

- nápaditost a originalitu při práci

- chuť učit se novým věcem

Nabízíme

- stabilitu a jistotu práce

- pravidelná mzda, vše na výplatní pásce

- osobní ohodnocení

- firemní stravování zdarma

- přátelský kolektiv, férové jednání

Naše práce nás baví, tak neváhejte a pojďte se přidat k nám. Budeme se těšit na případné osobní setkání.