Blue Orange Business Resort

Beranových 140
199 03 Praha 9, Česká republika
URL: https://www.blueorange.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/BlueOrangeResort
Kontaktní osoba: Zdenka Pražáková
Logo Blue Orange Business Resort
Resort
Praha 9
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce

Chcete být součástí našeho týmu a podílet se na rozvoji hotelového resortu, který se i s vaším přispěním stane místem, kam se hosté rádi vracejí za dobrým jídlem, příjemným ubytováním a zdravým životním stylem?

Pak hledáme právě Vás !!!

Aktuálně hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Šéfkuchař/Šéfkuchařka

Náplň práce

Představujeme si vás jako vůdčí osobnost s přirozenou autoritou, která bude vést kuchyni naší restaurace. Budete mít prostor pro vlastní kreativitu a uplatnění vašich dovedností. Náš resort se rozrůstá a chce poskytovat našim klientům zdravou a moderní gastronomii.

Požadujeme

Předchozí alespoň dvouletá zkušenost na obdobné pozici a s vedením týmu

Kreativita, schopnost přicházet s vlastními nápady

Přirozená vůdčí osobnost

Spolehlivost, dochvilnost a týmového ducha

Schopnost pracovat s nasazením a na vysoké úrovni

Nabízíme

Odpovídající ohodnocení

Flexibilitu při plánování směn

Možnost využití služeb hotelu za zvýhodněné ceny (členství ve fitness zdarma)

Příležitost k profesnímu a osobnímu růstu

Dynamické a přátelské pracovní prostředí s možností seberealizace

Parkování a další benefity

Pokud vás naše nabídka zaujala, rádi se s vámi potkáme při osobním pohovoru. Zašlete nám prosím svůj životopis v českém jazyce spolu s krátkým motivačním dopisem.

Těšíme se na vás!

Místo výkonu práce: Praha 9 - Letňany