Aldrov Resort

Vítkovice v Krkonoších 243
512 38 Vítkovice v Krkonoších, Česká republika
URL: http://www.aldrovresort.cz
Kontaktní osoba: Jaromír Juris
Logo Aldrov Resort
Resort
Vítkovice v Krkonoších
Hlavní pracovní poměr
dohodou
HotelTime, MS Excel, MS Word
Nástup Dohodou

Pro jedinečný projekt v srdci Krkonoš – Aldrov Resort - hledáme zkušenou a pracovitou osobnost, která se bude podílet na budování nového rozměru gastronomického zážitku v novém resortu v krkonošských Vítkovicích.

Více informací najdete na: www.aldrovresort.cz

Náplň práce

- Vedení a řízení týmu kuchyně pro hotelový provoz.

- Tvorba konceptu a menu pro distribuci předpřipravených jídel přímo na apartmány.

- Šéfkuchař je členem širšího vedení firmy a plní povinnosti spojené s touto rolí, především hospodárně a efektivně řídí své pracoviště a podílí se na tvorbě strategie a konceptu.

- Odpovědnost za kontrolu stavu zásob a zajištění skladového hospodářství a objednávek zboží.

- Odpovědnost za udržování hygienické čistoty celého pracoviště, svého týmu a dodržování norem H.A.C.C.P.

Požadujeme

- Min. 5 let praxe a předchozí zkušenost s řízením týmu a kuchyně

- Aktivní organizaci týmu a důslednou kontrolu celkového chodu kuchyně.

- Zájem o aktuální gastro trendy a vývoj lokálních specialit.

- Přehled o aktuální nabídce a cenách vhodných a kvalitních surovin.

- Řidičský průkaz sk. B ( aktivní řidič ).

Nabízíme

- Stabilní zázemí v nově vznikajícím resortu.

- Práci na plný úvazek.

- Dotované zaměstnanecké ubytování v pěší vzdálenosti od resortu.

- Práce v turisticky oblíbené lokalitě „v srdci Krkonoš“.

- Nástup dohodou