Boutique Hotel Constans

Břetislavova 309
118 00 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.hotelconstans.cz
Facebook: Boutique Hotel Constans
Kontaktní osoba: Jan Ernest
Logo Boutique Hotel Constans
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
40000-42000
Čeština
Nástup Dohodou

Pro Boutique Hotel Constans**** na Malé Straně hledáme šikovného samostatného snídaňového kuchaře/kuchařku na  hlavní pracovní poměr.

Náplň práce

Příprava snídaní studené a teplé kuchyně

Dodržování HACCP

Požadujeme

- Praxe na podobné pozici vítána

- Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilitu, spolehlivost.

Nabízíme

- Příjemné pracovní prostředí v butikovém hotelu v historickém centru Prahy

- multisport karta

- benefitní karta Edenred

- příspěvek na dopravu

Pokud Vás nebudeme do 14 dnů kontaktovat, upřednostnili jsme kandidáta, který více odpovídal našim požadavkům.

V případě že jste reagovali na náš inzerát a zaslali naší společnosti G - REALITY s.r.o., IČ: 46507124, se sídlem U Nemocnice 430, Kolín svůj životopis výslovně souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů v platném znění a to pouze pro účely příjímacího řízení na danou pracovní pozici ve společnosti. Tento souhlas platí až do odvolání písemnou formou, nejdéle však 1 rok od poskytnutí souhlasu.

Inzerát Snídaňový kuchař/kuchařka - HPP nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.