Clarion Congress Hotel Ostrava

Zkrácená 2703
70030 Ostrava, Zábřeh, Česká republika
Tel: 596702811
URL: https://www.cpihotels.com/cs/
Kontaktní osoba: Radmila Macháčová
Logo Clarion Congress Hotel Ostrava
Hotel
Ostrava, Zábřeh
Hlavní pracovní poměr
od 30 000 Kč/měs.
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Clarion Congress Hotel Ostrava hledá kandidáta/ku s praxí na pozici číšník / servírka / barman

Nástup ihned nebo dohodou.

Náplň práce

obsluha hostů v hotelové restauraci a na baru s cílem jejich maximální spokojenosti

komunikace s hosty

udržování pořádku a čistoty

Požadujeme

praxe v oboru min. 1 rok a zájem o gastronomii

znalost angličtiny, znalost dalšího světového jazyka výhodou

příjemné vystupování a vzhled

spolehlivost, komunikativnost, pečlivost a dochvilnost

Nabízíme

moderní prostředí 4* hotelu

množství zaměstnaneckých výhod Cafetérie

závodní stravování

jistotu dlouhodobého zaměstnání

Čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel Ostrava svým hostům nabízí možnost ubytování v klidných pokojích, trávení odpočinku ve wellness centru s bazénem, vířivkou, saunou i venkovní sluneční terasou. Zároveň má ale také největší kongresové centrum na severní Moravě.