Grand Hotel Hradec

Pec pod Sněžkou
542 21 Pec pod Sněžkou, Česká republika
Tel: 703651068
URL: http://www.grandhotelhradec.cz
Kontaktní osoba: Veronica Andreolli
Logo Grand Hotel Hradec
Hotel
Hlavní pracovní poměr
30.000 Kč/měs.
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

Wellness Tým našeho hotelu v Peci pod Sněžkou hledá profíka, který se bude starat o chod wellnessu  a zpříjemní pobytu našim hostům.

Napište nám na email wellnessmgr@grandhotelhradec.cz, obratem se Vám co nejdříve ozveme.

Náplň práce

-obsluha hotelového wellnessu (veřejný a privátní wellness)
-práce s rezervačním softwarem
-řešení mimořádných potřeby a požadavků hostů
-ochotu spolupracovat s ostatními členy týmu a navozovat přátelské prostředí na pracovišti

Požadujeme

-výborné komunikační schopnosti a orientaci na zákazníka

-organizační schopnosti, profesionální vystupování

-uživatelskou znalost práce na PC

-znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou

-loajalitu, spolehlivost a flexibilitu

Nabízíme

-zajímavou práci v prostředí wellness hotelu

- základní plat, plus motivační složka

- příplatek na personální stravování

- příplatek na penzijní připojištění po 1 roce u společnosti

-2x do roka team-building: naposledy jsme byli v Praze:-)

- dárek k narozeninám

- možnost zaměstnaneckého ubytování

- podporujeme další vzdělávání v oboru

- po zkušební době smlouva na neurčito

- zaměstnanecká cena v sesterských zařízení