Hotel Esplanade Praha a.s.

Washingtonova
11000 PRAHA 1, Česká republika
Tel: 224501835
URL: http://esplanade.cz
Kontaktní osoba: Miroslava Kovačiková
Logo Hotel Esplanade Praha a.s.
Hotel
PRAHA 1
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
dohodou
Angličtina
Nástup Dohodou, Ihned

Tradiční prvorepublikový hotel hledá kolegu na pozici. hotelový/á denní a noční recepční. Nástup možný ihned nebo po domluvě.

Náplň práce

- front office a související činnost

- péče o hotelové hosty

- concierge a nabídka doprovodných hotelových služeb

- práce s hotelovým systémem Hores

- natěžování položek a uzavírání faktur a účtů, finanční vyrovnání s hosty

- odpovědnost za svěřené finanční prostředky

Požadujeme

- výbornou znalost AJ jazyka, další jazyky vítány

- aktivní práce s PC

- příjemné a reprezentativní vystupování

- pečlivost, spolehlivost, slušnost

- zkušenost výhodou, ale ne podmínkou

 - koumunikativnost

Nabízíme

- zajímavou práci na HPP

- zajímavé finanční ohodnocení + bonusy z concierge servisu

- flexibilní plánování směn, možnost skloubit se studiem a zaměstnáním

- příjemné a férové pracovní prostředí

- pestrou práci se zajímavou zahraniční/českou klientelou

- podporu zkušenějších kolegů

- dvanáctihodinové směny

- dlouhodobou spolupráci v malém týmu a zázemí tradičního hotelu s milými kolegy

- stravování

Inzerát Hotelový/á denní a noční recepční - 5* hotel nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.