Horský resort Dolní Morava

Velká Morava 79
561 69 Dolní Morava, Česká republika
Tel: +420 734 875 294
URL: https://www.dolnimorava.cz/kariera
Facebook: https://www.facebook.com/dolnimorava
Kontaktní osoba: Monika Slovačíková
Logo Horský resort Dolní Morava
Resort
Dolní Morava

Přistupuješ ke své práci zodpovědně? Je Tvou vášní vaření a máš zkušenosti s přípravou a prezentací pokrmů?Skvělých kuchařů nemáme nikdy dost, a právě teď hledáme do našich řad kolegy na pozici kuchař/ka.

Náplň práce

Příprava pokrmů teplé i studené kuchyně

Znalost receptur - normování

Zodpovědnost za přípravu jídel

Neustálá kontrola kvality produktů

Zajišťování optimálního průběhu práce v kuchyni a samostatné zrealizování objednávek dle nabídkových listů

Práce před hosty - příjemné a profesionální vystupování - prezentace připraveného jídla

Požadujeme

Příjemné a profesionální vystupování

Praxe v oboru výhodou

Chuť na sobě pracovat

Znalost předpisů HACCP

Nabízíme

Řádná pracovní smlouva, všechny peníze na pásku

Možnost bydlení v zaměstnaneckých bytech/ příspěvek na dopravné

25 dní dovolené

Bodová karta v hodnotě 18 000 Kč s využitím na atrakce v resortu

Monika Slovačíková M:+420 734 875 294 E: slovacikova@dolnimorava.cz