Andaz

Senovážné náměstí 31
11000 Praha, Česká republika
Tel: +420724102006
URL: https://www.hyatt.com/en-US/hotel/czech/andaz-prague/prgaz?src=vanity_andazprague.com
Kontaktní osoba: Gabriela Šimšová
Hotel
Praha
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
160,-/hod plus spropitné a náb
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned, Dohodou

Příběh hotelu Andaz začíná velkou vášní objevovat svět pohledem našich hostů. Cílem je probudit jejich smysly jedinečnými lokálními zážitky a proto nyní obsazujeme pozici:

Číšník/Servírka pro Andaz Praha + náborový příspěvek 10.000,-

Věříme, že si naši hosté vybrali náš hotel díky našim starostlivým a pozorným kolegům, kteří poskytují efektivní služby a vytvářejí bezproblémové, intuitivní a jedinečné zážitky, díky nimž se naši hosté nebudou cítit stresovaní a plní úspěchu.

Náplň práce

Jaký byste měl/a být?

U nás nebudete jen číšník nebo servírka. U nás budete součástí příběhu hotelu Andaz. Budete si s našimi hosty povídat a zprostředkujete jim zážitek z našeho jídla. Budete znát naše menu do detailu a díky tomu nabídnete našim hostům to nejlepší doporučení kombinace jídla a nápojů.

Budete přijímat objednávky a obsluhovat hostů, odpovídat na dotazy. Ale i přijímat platby a dělat závěrky každého dne.

Požadujeme

Rádi bychom Vás poznali, pokud máte:

- Chuť zprostředkovat hostům nejen jídlo a nápoje, ale zážitek

- Orientuje se v rychle se měnícím prostředí.

- Máte dobré verbální a písemné komunikační schopnosti, povídání s lidmi Vás nabíjí

- Jste flexibilní

- Mluvíte anglicky

- Umíte zůstat v klidu při práci pod tlakem.

- Díky své intuici a oddanosti lidem se vždy snažíte poskytovat skvělé služby našim hostům.

- Pracovní zkušenosti v hotelovém provozu budou vaší výhodou, ale nejsou podmínkou

- Chuť stát se součástí úžasného týmu!

Nabízíme

A co dáváme na stůl my?

-      - Náborový příspěvek 10.000,- při plném úvazku vyplacený po zkušební době

-      - Skvělé místo pro práci v nádherném centru Prahy, v krásném Cukrovarnickém paláci, kde se psala historie;

-      - Možnost využití ubytování v hotelech Hyatt po celém světě každý rok

-     -  Zažít jaké to je být hostem ve vašem vlastním městě s noclehem zdarma, večeří pro dva

-      - Školení, vzdělávání i plánování kariéry

-      - Mezinárodní pracovní zkušenosti s možností budovat kariéru i mimo Česko

-     -  Pracovat v týmu snů

-      - 5 týdnů dovolené

-     -  Multisport kartu

-      - Zaměstnaneckou jídelnu s jídlem zdarma

-      - A spoustu drobností, které si zamilujete

- Nabízíme i možnost částečných úvazků.

Záleží nám na vašem osobitém stylu i vašem osobním příběhu! Pracovní prostředí hotelu Andaz umí být velmi náročné, ale zároveň váš talent a nasazení opravdu ocení. Ať již formou kariérních příležitostí, profesním naplněním nebo tím, že se u nás budete cítit skvěle. Pokud jste připraveni přijmout tuto výzvu, pak se na vás v hotelu Andaz těšíme.

Mimochodem, Andaz znamená v hindštině „osobní styl“ - přidejte se k nám a vyjádřete svůj Andaz!

Andaz