Hotel Don Giovanni

Vinohradská 157a
13000 Praha 3, Česká republika
Tel: 721315412
URL: https://www.hotelgiovanni.cz/
Kontaktní osoba: Veronika Burianová
Logo Hotel Don Giovanni
Hotel
Praha 3
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou, Ihned

Hotel Don Giovanni**** hledá nové pracovníky do pozice: Kuchař/ka Alacarte

Hotel Don Giovanni**** se nachází ve Vršovicích v těsné blízkosti Metra Želivského. Disponuje více, jak 400 pokoji, dále nabízí 3 restaurace a 15 konferenčních místností.

Díky rozmanitosti hotelové sítě nabízíme našim pracovitým a ambiciózním pracovníkům možnost kariérního růstu. Naším hlavním cílem je spokojenost našich hostů a našich pracovníků.

Náplň práce

Pracovní doba: dlouhý krátký týden

Požadujeme

 Vzdělání není podmínkou

Nabízíme

Hotel Don Giovanni nabízí velkou škálu různých benefitů ať už zdarma či za zvýhodněnou cenu jako je např:

zdarma možnost parkování pro pracovníky, kteří nebydlí v Praze, slevu 40-50% na Wellness, masáže, SPA, zkrášlující salony (kadeřnictví, manikůra, pedikůra),

zdarma stravování v hotelu (obědy, večeře) možnost zvýhodněného cestování i ubytování v rámci hotelové sítě CZECH INN HOTELS,

příplatek na pracovní oblečení, hotelovou čistírnu, , zvýhodněné ceny vstupenek (parky, bazény apod.), aj.

Práci v příjemném kolektivu a prostředí 4hvězdičkového hotelu.

Zaškolení do pracovního procesu.

Nabízíme práci na plný úvazek, částečný úvazek či brigádu.

Možnost kariérního růstu v rámci hotelu či hotelové sítě.

Motivace: finanční odměny dle splněných pracovních plánů, cílů a prodejů.