Vista resort and club

Nad Hliníkem 1202/2
15000 Praha, Česká republika
Tel: 725906110
URL: https://www.vistaresort.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vistaresortandclub
Kontaktní osoba: Michal Václavík
Logo Vista resort and club
Sportovní areál / zařízení
Praha
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce, Sezonní práce
40 000 - 45 000
Čeština
Nástup Ihned

Hledáš práci, která se ti stane životním stylem? Hledáš sportovní a volnočasové prostředí? Máš rád/a kontakt s lidmi? Vyznáš se ve sportu a sportovním dění? Vyznáš se ve zdravém životním stylu? Pečuješ rád o zákazníky svého zaměstnavatele? Umíš tvořit a organizovat sportovní aktivity a aktivity kolem zdravého životního stylu pro jednotlivce i skupiny?

Neváhej a pošli nám svůj životopis. Máš šanci pracovat v krásném prostředí, komunikovat se zákazníky, tvořit jejich volnočasové aktivity, přispět k jejich zdravému životnímu stylu.

Náplň práce

  Péče o stávající klienty

-          Začleňování nových klientů do klubu

-          Denní kontakt s klienty

-          Organizace klubových aktivit

-          Propojování klienta se všemi možnými aktivitami v resortu

-          Propojování klienta s dalšími členy klubu

Požadujeme

   Komunikativnost na vysoké úrovní

-          Proklientský přístup

-          Sportovní přehled

-          Znalost zdravého a moderního životního stylu

-          Kreativita

-          Organizační schopnosti

-          Znalost Anglického jazyka

Nabízíme

   Krásné a moderní pracovní prostředí

-          Práci, která je životním stylem

-          Rozvíjející projekt

-          Práci na plný úvazek

-          Seberealizaci

Luxusní resort v přírodě, blízko centra Prahy s výbornou dopravní dostupností. Součástí resortu je hotel****, restaurace a bistro, SPA a wellness, tenisové kurty, fitness.