Pinia Hotel & Resort

Labská 111
54351 Špindlerův Mlýn, Česká republika
Tel: 770131368
URL: https://www.piniahotelandresort.com/cs/
Facebook: https://www.facebook.com/piniahotelandresort/
Kontaktní osoba: Lenka Burešová
Logo Pinia Hotel & Resort
Hotel
Špindlerův Mlýn
Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihned

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Pinia Hotel & Resort ****, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledá kolegy na pozici barman/ka.

Náplň práce

Obsluha a zajištění provozu baru

Aktivní komunikace s hosty

Práce s pokladnou, péče o svěřený inventář, udržování baru v čistotě

Požadujeme

Vzdělání v oboru nebo praxi v oboru

Orientaci v oboru včetně znalosti přípravy koktejlů a baristiky

Znalost gastronomických standardů, barmanský kurz výhodou

Základy NJ nebo AJ

Spolehlivost a flexibilitu

Schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a komunikativnost

Nabízíme

Nástup možný ihned

Práce na směny

Bezplatné ubytování, stravování za zvýhodněnou směnu

Systém zaměstnaneckých benefitů

Příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce

Turnusové směny