Andaz

Senovážné náměstí 31
11000 Praha, Česká republika
URL: https://www.hyatt.com/en-US/hotel/czech/andaz-prague/prgaz?src=vanity_andazprague.com
Kontaktní osoba: Michal Sacher
Logo Andaz
Hotel
Praha
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

ZEM je místo, kde se setkávají chutě klasické české kuchyně a japonské kuchyně Izakaya. Obě kuchyně jsou autentické a proto si každý host odnese dvojnásboný zážitek. Nicméně zážitek nestavíme pouze na dobrém jídle a pití, ale také na prostředí a prvotřdním servisu. Naším cílem je z restaurace ZEM udělát místo, na které se vážou jen příjemné vzpomínky a místo, kam se budete rádi vracet!

Koho hledáme?

·        Baví Vás komunikace s lidmi a restaurační ruch, zajímáte se o jídlo a gastronomii a chcete dát našim hostům nejlepší doporučení;

·        Přidáním vašeho osobního stylu navazujete kontakt s našimi hosty a vytváříte milé a vstřícné prostředí.

Náplň práce

Co role obnáší?

Hosteska je zodpovědná za pomoc s přijímáním hostů v restauraci, spravuje inventář restaurace a pomáhá obsluhujícímu personálu, kdykoli je to nutné.

Budeš se starat o hosty, poskytovat jim informace odpovídat jim na jejich otázky Jseš ta osoba, na kterou se vždy rádi obrátí s dotazem

Požadujeme

Rádi bychom vás poznali, pokud máš:

Rychle se orientuješ v měnícím se prostředí.

Máš dobré verbální a písemné komunikační dovednosti

Jsi flexibilní

Umíš česky a jakkoukoliv komunikaci s hosty zvládneš i v angličtině

Vynikající komunikační dovednosti a schopnost zůstat v klidu při práci pod tlakem jsou pro tuto roli klíčové.

Už si podobnou práci někdy dělal

Postoj "can-do".

A úsměv :-)

Nabízíme

- 25 dnů dovolené

- Obědy/večeře zdarma

- Prádelna zdarma

- Multisport karta

- možnost kariérního růstu v rámci Hyatt hotelů po celém světě

- 12 nocí kdekoliv po světě zdarma anebo s výraznou slevou v rámci hotelů Hyatt

- Možnost si vyzkoušet ubytování přímo v hotelu s večeří v restauraci ZEM pro 2 osoby zdarma

- Možnost vycestovat do zahraničí na "stáž" v rámci Hyatt hotelů. Vše potřebné zajistíme

Mimochodem, Andaz znamená v hindštině "osobní styl" - Přijďte se k nám připojit a vyjádřit svůj Andaz!