Hotel Bookquet

Karoliny Světlé 27
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 266 133 004
URL: https://www.hotelbookquet.cz/
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

Butikový hotel Bookquet se nachází poblíž pražského Karlova mostu a Staroměstského náměstí v jedinečné budově z 15. století s nádherným výhledem na Pražský hrad a Vltavu.

Náplň práce

Co bude Vaším posláním?

* Uvítat hosty při jejich příjezdu do hotelu a provést check-in
* Poradit hostům, jaká zajímavá místa v Praze, okolí a v České republice mohou během svého pobytu navštívit
* Odpovídat na dotazy hostů, snažit se jim pomáhat plnit jejich přání a požadavky
* Budete pracovat s hotelovým softwarem Optima (pokud program neznáte, nezoufejte! Samozřejmě Vás do systému Optima zasvětíme)
* Starat se o to, aby Vaše pracovní místo vždy vypadalo čisté a uklizené
* Často budete komunikovat s kolegy z rezervačního oddělení
* Než hosté odjedou, tak jim uzavřete účet, zprocesujete platbu a budete se společně s námi těšit na jejich další příjezd
* Mít úsměv tvářit, podporovat dobrou atmosféru v hotelu a týmu
* Krátký/ dlouhý týden, 11 hodinové směny

Požadujeme

Jak tedy poznáte, že jste tím správným nováčkem do našeho týmu?

* Nezáleží na tom, kolik Vám je, ale jak velkou máte chuť se do toho pustit a využít svůj komunikační talent
* Máte za sebou studium střední školy nebo jste vyučen/a, praxi mít nemusíte, do pozice Vás plně zaučíme
* Umíte to s počítačem - baliček MS Office Vás nerozhodí
* Nebojíte se učit novým věcem - systém Optima
* Rád/ a byste využil své znalosti - anglický jazyk je pro Vás zábavou (další jazyky výhodou)
* Rozhovory se zákazníky v českém a anglickém  jazyce Vás nerozhodí
* Umíte porozumět potřebám klientů
* Máte příjemné vystupování
* Pracujete rádi v různorodém kolektivu? Tak super! * Kolektiv na recepci je mezinárodní a velmi přátelský.

Nabízíme

Co Vám bude u nás vyloženě dělat radost?

* Spolupráce na hlavní pracovní poměr
* Maximální podpora při řešení úkolů
* Využití anglického jazyka na denní bázi
* Příjemná finanční odměna vždy včas na vašem účtu se všemi příplatky, občas i prémie a věrnostní bonusy
* Nabízíme zaměstnancům závodní stravování za 23 Kč
* Po práci se můžete odreagovat v hotelu DUO - zdarma zajdete do fitka
* V hotelu DUO můžete také zajít na bowling, thajské masáže nebo do kadeřnictví, na kosmetiku a permanentní make – up (vše se slevou)
* Karta Multisport za 1200 Kč – po roce spolupráce za poplatek 520 Kč
* Sleva na ubytování v hotelech Jan Hotels (hotel DUO, Bookquet, Carol, Růže, OLDINN)
* Test stay – 1 noc ubytování se snídaní zdarma pro 2 osoby v hotelu, kde pracuji (po zkušební době)
* Letní/ vánoční párty zaměstnanců
* Soutěže o nejlepšího zaměstnance čtvrtletí a roku
* Dárek k narozeninám, jubileu
* Odměna za doporučení nového zaměstnance (po ukončení zkušební doby nového kolegy)

Pokud Vás tato pozice zaujala a rád/a byste pracoval/a v našem Jan Hotels dream team, zašlete nám svůj životopis pomocí odpovědního formuláře.

Už teď se na Vás těšíme!