Radisson Blu Hotel, Prague

Žitná 8
12000 Praha 2, Česká republika
Tel: 725146563
URL: https://radissonblu.com/hotel-prague
Kontaktní osoba: Josef Kysela
Logo Radisson Blu Hotel, Prague
Hotel
Praha 2
Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Dohodou

Do našeho 6-členného týmu kuchyně hledáme posilu na přípravu snídaní pro hotelové hosty.

Náplň práce

- Příprava a doplňování snídaňového bufetu pro hotelové hosty

- Připrava teplých snídaní na objednávku hosta (omeleta atd.)

- Příprava na občerstvení pro konference a mítinky

- Základní komunikace s hosty v anglickém jazyce

Požadujeme

- Zkušenosti s přípravou snídaňového bufetu

- zaměření na spokojenost hostů

- základní znalost anglického jazyka

- týmového hráče, spolehlivost, ochotu

Nabízíme

Pracovní poměr na plný úvazek (pracovní smlouva) - 8 hodinové směny

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na dopravu

-  teambuldingy, dárky pro zaměstnance

- Bonus za odpracovaná léta u společnosti

- Personální stravování zdarma

- Uniforma + služby prádelny a čistírny

- Přátelský tým

- Práci v moderním a zrekonstruovaném hotelu v centru Prahy

- Zvýhodněná sazba na ubytování pro rodinu a přátelé

- Částečně dotovaná multisport karta nebo možnost využívat hotelovou posilovnu

V případě zajmu nám, prosím, zašlete svůj stručný životopis, budeme se těšit!

Inzerát Snídaňový kuchař v 5* hotelu nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.