Hotel Paříž Praha a.s.

U Obecního domu 1
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: 724 082 601
URL: http://www.hotel-paris.cz
Kontaktní osoba: Lucie Hronešová
Logo Hotel Paříž Praha a.s.
Hotel
Praha 1
Brigáda, Částečný úvazek
Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

V 5* hotelu Paříž se vaří o stošest - z poctivých surovin a s láskou J.   Hosté jsou tu v plném počtu a my nestíháme - potřebujeme ještě jednoho kolegu na teplou kuchyni. Přidejte se k našemu sehranému týmu! Za práci je poctivá výplata na pásce a její výše  drží krok s dobou. Směny 11-23, dlouhý/krátký. Nástup dle domluvy.

Náplň práce

 • příprava a kompletní estetická úprava jídel - moderní odlehčená česká a středomořská kuchyně

• spolupráce při přejímce,objednávání a skladování zboží

Požadujeme

• praxi na teplé kuchyni - ideálně fine dinning

• spolehlivost - jednáme fér, totéž chceme od vás

Nabízíme

• práci s kvalitními surovinami a v příjemném kolektivu

• dobré finanční ohodnocení, příplatky za víkendy, svátky, přesčasy

• smlouvu na  plný úvazek na dobu neurčitou

• stravování

• místo výkonu práce: Hotel Paříž, U Obecního domu 1, Praha 1

• dopravní dostupnost: Metro B - Náměstí Republiky cca 1 min, Metro A - Můstek - cca 5 min

• nástup dohodou