Horský resort Dolní Morava

Velká Morava 79
561 69 Dolní Morava, Česká republika
Tel: +420 734 875 294
URL: https://www.dolnimorava.cz/kariera
Facebook: https://www.facebook.com/dolnimorava
Kontaktní osoba: Monika Slovačíková
Logo Horský resort Dolní Morava
Resort
Dolní Morava
Brigáda, Hlavní pracovní poměr

Máš rád hory a všechno co k tomu patří? Líbí se ti za barem? Tak na co ještě čekáš?

Přijď pracovat k nám na hory. Atraktivní prostředí, skvělí lidé, parádní tým, přátelská atmosféra, vše Ti vysvětlíme, skvěle Tě zaplatíme, ubytujeme Tě a o vše se postaráme.

Pokud tě nabídka zaujala a chceš se k nám přidat, neváhej a přihlas se!

Náplň práce

Komunikace s hosty a jejich obsluha, příjem objednávek

Příprava nápojů, koktejlů, perfektní znalost nabídky

Spolupráce s ostatními kolegy

Požadujeme

Spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu

Příjemné vystupování

Praxe v oboru výhodou ( míchání drinků, příprava nápojů, sommeliersky kurz,..)

Nabízíme

Práci na hlavní pracovní poměr

Řádná pracovní smlouva, všechny peníze na pásku

Motivační složky mzdy

Možnost posunout se v kariéře dál

Příspěvek na dopravu nebo možnost ubytování přímo v resortu

Bodová karta v hodnotě 18 000 Kč s využitím na atrakce v resortu

Sezónní skipas / bikepas

25 dní dovolené

Monika Slovačíková M:+420 734 875 294 E: slovacikova@dolnimorava.cz