Pytloun Hotels s. r. o.

Václavské náměstí 779
110 00 Praha, Česká republika
Tel: 608022663
URL: https://www.pytloun-hotels.cz/cs/
Kontaktní osoba: Nina Glenk
Logo Pytloun Hotels s. r. o.
Hotel
Praha
Brigáda, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce
dohodou
Nástup Dohodou, Ihned

Je pro tebe práce koníčkem a rád/a vaříš, řešíš výzvy? Jsi flexibilní a nic Ti nezkazí úsměv na tváři? Pak hledáme právě Tebe!

Pro hotelovou restauraci ve Ctěnicích u Prahy hledáme kolegu/kolegyni na pozici Kuchař/ka!

Náplň práce

Co tě u nás čeká?

- Zodpovědnost za přípravu pokrmů - jedná se o českou kuchyni

- Podílení se na sestavování menu
- Zodpovědnost za dodržování HACCP

Požadujeme

Co od tebe požadujeme?

- Vyučení v oboru
- Praxe na obdobné pozici
- Samostatnost, dochvilnost a spolehlivost

- Komunikativní češtinu

Nabízíme

Nabízíme:

-Pracovní poměr na plný úvazek (pracovní smlouva na HPP)

- krátký/dlouhý týden
- 5 týdnů dovolené
- Přátelský tým
- Zvýhodněná sazba na ubytování pro rodinu a přátelé
- Zvýhodněné mobilní tarify
- Částečně dotovaná Multisport karta

V případě zajmu nám, prosím, zašlete svůj stručný životopis, budeme se těšit!

Inzerát KUCHAŘ/KA pro Pytloun Chateau Hotel Ctěnice nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.