Andaz

Senovážné náměstí 31
11000 Praha, Česká republika
URL: https://www.hyatt.com/en-US/hotel/czech/andaz-prague/prgaz?src=vanity_andazprague.com
Kontaktní osoba: Michal Sacher
Logo Andaz
Hotel
Praha
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Hotel Andaz v centru Prahy je unikátní místo s ještě unikátnějším stylem. A momentálně hledáme někoho, kdo zajistí přepravu našeho stylu z kuchyně až na pokoj hostů. Jen díky tobě můžeme zajistit další potřebnou službu, abychom mohli našim hostům připravit nezapomenutelný zažítek během jejich pobytu v Andaz Praha.

Číšník/Servírka - Room Service

Náplň práce

Jako číšník/ servírka se připojíte k týmu pokojové služby a budete se starat o naše hosty, abyste jim poskytli nezapomenutelný kulinářský zážitek. Budete mít mimo jiné na starosti:

- Vyřizovat interní příchozí hovory

- Přijímat objednávky našich hostů a vyřizovat je

- Podávat informace o naší nabídce a řešit speciální požadavky, aby vyhovovaly individuálním vkusům hosta

- Vyřizovat dotazy hostů zdvořile a efektivně

- Donést jídlo na pokoj hosta včas a v požadované kvalitě

Požadujeme

- předchozí zkušenost na Room Service anebo číšník/servírka

- Týmového ducha a spolehlivost

- Bez angličtiny se to neobejde, alespoň úroveň B2

- Časová flexibilita na směny

Nabízíme

- 25 dnů dovolené

- Obědy/večeře zdarma

- Prádelna zdarma

- Multisport karta

- možnost kariérního růstu v rámci Hyatt hotelů po celém světě

- 12 nocí kdekoliv po světě zdarma anebo s výraznou slevou v rámci hotelů Hyatt

- Možnost si vyzkoušet ubytování přímo v hotelu s večeří v restauraci ZEM pro 2 osoby zdarma

- Možnost vycestovat do zahraničí na "stáž" v rámci Hyatt hotelů. Vše potřebné zajistíme