Bar And Books Týnská

Týnská
11000 Praha, Česká republika
Tel: 776710550
URL: https://www.barandbooks.cz/tynska/
Facebook: https://www.facebook.com/search/top?q=bar%20and%20books%20prague
Kontaktní osoba: Michal Ďuriník
Logo Bar And Books Týnská
Bar
Praha
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština, Slovenština
Nástup Dohodou, Ihned

Hledáme servírku na hlavní pracovní poměr do amerického baru zaměřeného na whisky, cocktaily a doutníky. Vhodné i pro absolventy, nabídzíme zaučení barmanu v oblastni zbožíznalectví.

Náplň práce

Obsluha v nočním baru zaměřeným na whisky, doutníky a v neposlední řadě vína a cocktaily!

Požadujeme

Příjemné vystupování, spolehlivost, angličtinu a češtinu (slovenštinu) na komunikativní úrovní a chuť se neustále zlepšovat a týmovou spolupráci.

Nabízíme

Zázemí stabilní firmi s dlouholetou tradicí, skvělý kolektiv, možnost kariérního růstu, příležitost zahraničných stáží....školení workshopy a odpovídající platové ohodnocení.