Orea Hotel Pyramida, Praha 6

Bělohorská 24
169 01 Praha 6, Česká republika
URL: http://www.hotelpyramida.cz
Facebook: https://www.facebook.com/OreaHotelPyramidaPrague/
Kontaktní osoba: Kateřina Ticháčková
Logo Orea Hotel Pyramida, Praha 6
Hotel
Praha 6
Hlavní pracovní poměr
Angličtina
Nástup Dohodou

Rádi pracujete s lidmi a aktivně komunikujete v cizím jazyce?

Chtěli byste pracovat v atraktivním prostředí největšího českého hotelového řetězce OREA HOTELS & RESORTS?

4* hotel na Praze 6 s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb, hledá do svého Front Office týmu nového/novou kolegu/kolegyni na pozici Recepční!

Náplň práce

• Zajištění bezproblémového chodu recepce,
• vítání hostů a zajištění veškerých kroků, souvisejících s jejich spokojeným příjezdem, pobytem a odjezdem,
• zaznamenávání a vyhodnocování potřebných údajů v rezervačním systému,
• přijímání plateb za ubytování a další služby, zodpovědnost za přijaté platby.

Požadujeme

• Praxe v oboru služeb výhodou, nikoliv podmínkou, praxe na hotelové recepci velkou výhodou,
• ČJ a AJ slovem i písmem na úrovni minimálně B2, další jazyk výhodou,
• znalost práce s PMS Hoteltime výhodou,
• komunikativní dovednosti, příjemné vystupování, proklientský přístup, flexibilitu, pracovitost a spolehlivost.

Nabízíme

• Zajímavé mzdové podmínky a finanční benefity vyplácené každý měsíc,

• stravování na pracovišti zdarma,

•  práci na plný úvazek na dobu neurčitou.

• Balíček OREA BENEFITŮ po zkušební době - zaměstnanecké pobyty za zvýhodněné ceny ve všech hotelích OREA, slevy na stravování v rámci řetězce, příspěvek na penzijní připojištění, dny volna navíc, cafeteria systém, příspěvek na rekreaci dětí a další.

• Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilování a další akce,

•  přátelský kolektiv lidí, férový přístup a podporu vedení,

• příležitost pro osobní i profesní rozvoj a seberealizaci.

Orea Hotel Pyramida**** nabízí klidné ubytování ve 340 pokojích a apartmánech. Hosté mají k dispozici restauraci Nebula, lounge bar Eclipse, multifunkční konferenční prostory a relaxační centrum s bazénem a saunou. Hotel je výborně dostupný jak MHD, tak autem, které můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti.