Hotel Prague Star

Ve Smečkách 12
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: 728231296
URL: http://www.hotelpraguestar.cz
Kontaktní osoba: Renata Štachová
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
24 - 27 tis
Čeština
Nástup Ihned

do **** hotelu v centru Prahy hledáme na výše uvedenou pozici uchazečku s praxí.

Jedná se hlavně o pozici klasické pokojské a na 2 dny v týdnu nebo na dobu nepřítomnosti zastoupit hlavní manažerku v kontrole pokojů.

Náplň práce

1) úklid pokojů a společných hotelových prostor

2) kontrola uklidu práce pokojských ve dnech  nepřítomnosti manažerky
- dohled nad čistotou hotelu a kvalitou poskytovaných služeb
- komunikace s recepcí hotelu

Požadujeme

- praxe na obdobné pozici
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- smysl pro detail a pořádek
- samostatnost, pracovitost a loajálnost
- přirozený respekt a autorita
- odolnost vůči stresu

Nabízíme

- práci v příjemném prostředí
- zajímavé platové podmínky