DARK KITCHEN

Řipská 1054/12
130 00 Praha 3, Česká republika
Tel: 724315642
URL: https://www.dark-kitchen.cz/
Kontaktní osoba: Radka Borovková
Logo DARK KITCHEN
Party-/Eventcatering
Praha 3
Hlavní pracovní poměr
35.000,-Kč čistého
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

Hledáme dalšího kolegu, kterého baví řízení a nemá problém komunikovat se zákazníky. Jeho pracovní náplň však bude širší než jenom samotné řízení. V našem vozovém parku máme auta Fiat Doblo, Fiat Doblo Maxi a dodávku (aktuálně řešíme nákup nové).

Náplň práce

– rozvoz objednávek cateringového e-shopu a pravidelných odběratelů
– dohled nad kvalitou expedice
– přímá komunikace se zákazníkem při předání objednávky a v případě zpoždění
– nakládka, závoz a vykládka cateringů a to včetně mobiliáře a inventáře
– převoz mobiliáře, inventáře, prádla a dalších provozních zdrojů mezi jednotlivými podniky Spojujeme
– vyzvedávání zboží z výdejních míst, vyřizování drobných pochůzek a nákupů
– skládání cateringových krabic, tisk a lepení popisků
– pomocné práce v provozu dle potřeby

Požadujeme

– příjemné, energické vystupování
– komunikační dovednosti
– pro-klientsky orientovaná osobnost, zkušenosti s komunikací se zákazníky podmínkou
– organizační schopnosti a multitasking
– samostatnost a zodpovědnost
– pečlivost a efektivita
– časovou flexibilitu (pracovní doba dle požadavků provozu třeba i přes víkend, hodně brzy ráno anebo pozdě v noci)
– fyzickou zdatnost
– ochotu / schopnost řídit dodávku (sk. B)
– český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
– řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

– stabilní zaměstnání pod značkou Spojujeme s několika provozy
– rozmanitou pracovní náplň
– přátelský a profesionální tým
– práci v novém moderním provozu
– personální stravu
– zaměstnanecký slevový program v rámci gastro eventové skupiny Spojujeme
– možnost kariérního postupu v rámci skupiny Spojujeme
– možnost MultiSport karty

Těšíme se na setkání s vámi!

Gastro&eventová skupina SPOJUJEME. Do naší rodiny patří: * Restaurace Spojka Karlín * Spojka Events - eventový prostor v Karlíně * Etnosvět Events - eventový prostor u I.P. Pavlova * Endorfin - multifunkční prostor s únikovými hrami * Show must go on - zábavné programy offline i online * Dark Kitchen - cateringové služby a Bistro na Vinohradech