JLV, a.s.

Chodovská 3/228
14100 Praha, Česká republika
Tel: +420606784841
URL: http://www.jlv.cz
Kontaktní osoba: Marie Kratěnová
Logo JLV, a.s.
Průmyslový catering
Praha
Brigáda
140 - 150 Kč/hod.
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

PRŮVODCE lehátkových a lůžkových vozů ČD (Curych, Varšava, Budapešť, Bratislava)

Hledáte dlouhodobou brigádu? Máte rádi dopravu a komunikaci s lidmi?  Chcete mít opravdu zajímavou a velmi různorodou práci?

Nemusíte mít praxi, získejte zkušeností přímo u nás!

Zaškolíme Vás po přijetí do pracovního poměru úplně zdarma!

Nástup k výkonu práce v Praze.

Zašlete nám svůj profesní životopis. Vhodné uchazeče budeme do 5 dnů kontaktovat.

Náplň práce

- ubytování a servis cestujícím v nočních mezinárodních vlacích ČD

- prodej rezervací a doplňkového zboží

- servírování občerstvení

Více informací naleznete na:

Požadujeme

- věk od 18 let

- vstřícný a zákaznický přístup

- příjemný vzhled a vystupování

- ochotu cestovat (v současné době Švýcarsko, Polsko, Maďarsko, Slovensko)

- dobrý zdravotní stav

- znalost českého jazyka na pokročilé úrovni

- znalost AJ na úrovni A2 a vyšší, NJ výhodou

- samostatnost a ochotu řešit provozní situace

Nabízíme

- podporu během adaptace a v průběhu výkonu zaměstnání

- cestovní diety až 5 000 Kč měsíčně čistého

- neregulované spropitné

- jídlo a nápoje za zvýhodněnou cenu

- benefitní občerstvení