Bellevue Hotel Český Krumlov

Latrán 77
38101 Český Krumlov, Česká republika
Tel: +420724119190
URL: https://www.bellevuehotelkrumlov.cz/
Kontaktní osoba: Andrea Thuy Nguyenová
Logo Bellevue Hotel Český Krumlov
Hotel
Český Krumlov
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce
od 45 000 Kč
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Chceš se se podílet na budování F&B týmu?

Do moderní restaurace v Českém Krumlově hledáme nové kolegy do kuchyně.

Pošli nám svůj životopis a přidej se k nám do týmu.

Náplň práce

- příprava pokrmů

- aktivní spolupráce na sestavování denních nabídek + a la carte

- řízení procesu přípravy jídel

- objednávání surovin a správa skladů

- kontrola dodržování HACCP standardů

Požadujeme

- příjemné vystupování, slušná a vstřícná komunikace

- týmový duch

- pozitivní přístup k práci

- zodpovědnost a smysl pro pořádek

- pracovitost a spolehlivost

- loajálnost a nekonfliknost

- zájem a vášeň pro řemeslo

- zajistit hostům ty nejlepší zážitky a služby

Nabízíme

- práci na HPP/IČO

- práci v čistém a kultivovaném prostředí luxusního hotelu

- přátelský kolektiv

- service charge (podíl z tržeb) + spropitné

- možnost ubytování dle dohody

- personální strava

- příspěvek na multisport kartu, slevy v ubytovacích a restauračních zařízení v rámci skupiny

- teambuildingy, profesní růst a další firemní benefity

Bellevue Hotel Services je čtyřhvězdičkový hotel nacházející se přímo v centru Českého Krumlova disponující nejenom pěknými pokoji, ale též příjemným a kvalitním gastro provozem. Hotel patří do moderního řetězce, který provozuje v České republice již několik hotelů v atraktivních lokalitách.