Le Palais Art Hotel

U Zvonařky 1
120 00 Praha 2, Česká republika
URL: http://www.lepalaishotel.eu
Facebook: www.lepalaishotel.eu
Kontaktní osoba: Josef Neufus
Logo Le Palais Art Hotel
Hotel
Praha 2
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou

5* Le Palais Art Hotel Prague hledá do svého týmu kolegyni/kolegu na pozicii snídaňový/vá kuchař/kuchařka.

Náplň práce

- příprava a doplňování snídaňového bufetu

- dodržování HACCP a dodržování správných technologických postupů

Požadujeme

-zodpovědnost a pozitivní přístup k práci, hostům a kolegům

- spolehlivost, dochvilnost a pracovitost

- chuť učit se novým věcem

Nabízíme

- práci v malém profesionálním týmu

- stravenkový paušál

- parkování v hotelové garáži

Jedinečný Le Palais Art Hotel Prague nabízí svým hostům styl, eleganci i pohodlí. Budova byla postavena v roce 1897 a stojí v honosné čtvrti Vinohrady na Praze 2, v klidné části, ale přesto jen několik minut od srdce metropole.