LA BOTTEGA LINKA

Havlíčkova 1680/13
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 731 411 277
URL: http://linka.lacollezione.cz
Kontaktní osoba: Lukáš Pospíchal
Logo LA BOTTEGA LINKA
Bistro
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
až 50 000 Kč
Nástup Ihned

Prvotřídní italské bistro v centru Prahy, které je součástí sítě italských restaurací La Collezione Riccarda Lucqueho a Ondřeje Rákosníka, hledá do svého týmu číšníka nebo servírku.

Hoříš pro gastro, nové zkušenosti a miluješ tu pravou Itálii. Čeká tě tým profesionálů a ty nejkvalitnější ingredience.

Náplň práce

Budeš se podílet na tom, aby zákazník z naší restaurace odcházel spokojenější než do ní vešel, aby kouzlo neodolatelných chutí spolu s milou a příjemnou obsluhou v něm zanechalo chuť se zase vrátit. Patnáct směn v měsíci, pracovní doba 10:30-23:00 hod. s pauzou od 15:00-17:00 hod.

Požadujeme

Požadujeme znalost českého a anglického jazyka na komunikativní úrovni. Praxe je velkou výhodou, ale není nezbytně nutná. Se zaučením můžete počítat.

Nabízíme

Stravu na pracovišti, možnost karty multisport. Slevová karta do sítě našich provozoven. Mladý pohodový kolektiv. Práce s prvotřídními italskými víny. Možnost školení a návštěvy vinařství v Itálii.

Inzerát La Bottega Linka hledá ČÍŠNÍKA/SERVÍRKU nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.