Bellevue Hotel Český Krumlov

Latrán 77
38101 Český Krumlov, Česká republika
Tel: +420724119190
URL: https://www.bellevuehotelkrumlov.cz/
Kontaktní osoba: Andrea Thuy Nguyenová
Logo Bellevue Hotel Český Krumlov
Hotel
Český Krumlov
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Jsme rozrůstající se hotelová skupina vlastnící a provozující hotely v rámci České republiky. V Českém Krumlově provozujeme několik hotelů ve velmi atraktivních lokalitách a dbáme na špičkové renomé.

Hledáme do týmu nového kolegu/novou kolegyni na pozici RECEPČNÍ, který/á bude zajišťovat bezproblémový chod recepce.

Pošli nám svůj životopis a přidej se k nám!

Náplň práce

- zajištění bezproblémového chodu recepce

- aktivní péče o hosty a zajištění nevyšší možné spokojenosti hostů

- check in / check out hostů

- spolupráce s rezervačním oddělením, pokojskými a techniky

- profesionální reprezentace hotelu a společnosti

Požadujeme

- komunikační schopnosti a znalost anglického jazyka

- samostatnost a spolehlivost

- chuť pracovat

- práci v týmu

- časovou flexibilitu a přizpůsobivost

- slušnost, pracovitost a nekonfliknost

- směnnost (denní a noční)

Nabízíme

- práci na HPP/DPP/IČO

- zázemí úspěšné společnosti

- přátelský kolektiv a pracovní prostředí

- prostor pro seberealizaci a kariérní růst (jsme otevření novým nápadům)

- personální strava

- příspěvek na multisport kartu, slevy v ubytovacích a restauračních zařízení v rámci skupiny

- teambuildingy, profesní růst a další firemní benefity

Bellevue Hotel Services je čtyřhvězdičkový hotel nacházející se přímo v centru Českého Krumlova disponující nejenom pěknými pokoji, ale též příjemným a kvalitním gastro provozem. Hotel patří do moderního řetězce, který provozuje v České republice již několik hotelů v atraktivních lokalitách.