Damian Jasna Hotel Resort & Residences

Demänovská Dolina
03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Tel: +421903908176
URL: http://www.damianjasna.sk
Kontaktní osoba: Elena Pavellová
Logo Damian Jasna Hotel Resort & Residences
Resort
Liptovský Mikuláš
Hlavní pracovní poměr
od 2500€ podľa skúseností
Angličtina
Nástup Dohodou

Hotel DAMIÁN Jasná bude ponúkať na Slovensku unikátny prístup k štandardu horských apartmánov a služieb. Hľadáme čoveka so zanietením pre svoju profesiu, ktorý je profesionál v uvedenej oblasti, ktorý rozbehne krásne panoramatické Spa & Wellness centrum v našom hoteli.

Náplň práce

Navrhuje a implementuje koncepciu spa & wellness centra, s cieľom maximálnej spokojnosti klientov pri primeranej ziskovosti oddelenia

Zodpovedá za prevádzku hotelového wellness

Navrhuje opatrenia vedúce k neustálemu zvyšovaniu kvality služieb

Spolupracuje s marketingom a navrhuje aktivity pre zviditeľnenie exkluzivity služieb wellness

Riadi zamestnancov, spolupracuje s HR pri plánovaní náboru, navrhuje systém hodnodtenia, posudzuje odbornosť, spolupracuje pri pláne školení

Spolupracuje pri finančnom plánovaní

Riadi dodávateľov, zabezpečuje optimalizáciu procesu objednávania skladových zásob

Požadujeme

-vzdelanie v oblasti Wellness a SPA

-prax vo vedení wellness v luxusnom segmente min. 2 roky

-odborné skúsenosti a znalosť wellness procedúr, masáží rôzneho druhu a skúsenosti z oblasti fyzioterapie

-manažerske a organizačné zručnosti

- schopnosť motivovať tím

- obchodné zručnosti

- príjemné vystupovanie, komunikácia na profesionálnej úrovni

Nabízíme

Vytvárame priateľské a progresívne prostredie, tak aby ste mali maximálne možnosti sebarealizácie

Našou prioritou je osobnostný rast kolegov a neustále vzdelávanie

Inzerát Wellness & Spa Director hotel DAMIÁN*****Jasná nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.