MANDARIN ORIENTAL, PRAGUE HOTEL

Nebovidská 459/1
118 00 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.mandarinoriental.com
Facebook: https://www.facebook.com/MandarinOrientalPrague
Kontaktní osoba: Petra Koubová
Logo MANDARIN ORIENTAL, PRAGUE HOTEL
Hotel
Praha 1
Brigáda
Nástup Dohodou, Ihned

Do hotelu Mandarin Oriental v centru Prahy hledáme brigádníky na banketové akce. Je možnost přijít občas, ale klidně i častěji, záleží na Vás. Jedná se např. o firemní akce, svatby a podobně.

V případě zájmu se nám ozvěte, rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Náplň práce

Obsluha hostů během banketů a speciálních akcí

Příprava a úklid banketových prostor

Spolupráce s týmem kuchařů a dalším personálem

Zajištění vysokého standardu služeb pro naše hosty

Požadujeme

Profesionální a reprezentativní vystupování

Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost

Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

Práci v prestižním a příjemném prostředí

Flexibilní pracovní dobu dle vašich možností

Stravování zdarma během směny