Cantina La Fresca ČSOB

Radlická 333
15057 Praha, Česká republika
Tel: +420739075791
URL: http://www.cantina-lafresca.cz/
Kontaktní osoba: Miroslava Pešlová
Logo Cantina La Fresca ČSOB
Závodní nebo školní stravování
Praha
Hlavní pracovní poměr
44000-54000 Kč dle zkušeností
Nástup Dohodou, Ihned

Pojďte s námi rozvíjet a šířit kvalitní gastronomii ve firemním stravování.

Naše společnost HM Gastro Group s.r.o. je ryze česká firma, která patří k předním poskytovatelům zaměstnaneckého stravování.

Momentálně hledáme vůdčí osobnost a týmového hráče na pozici manažer/ka firemní restaurace, jehož hlavním úkolem bude zajistit spokojenost našich strávníků na naší nové pobočce Praha 4, Brumlovka

Náplň práce

* zodpovědnost za bezproblémový chod naší provozovny závodního stravování

* každodenní komunikace s pracovníky provozu

* úzká spolupráce se šéfkuchařem

* vedení a motivace zaměstnanců

* zodpovědnost za ekonomické výsledky

* místo pracoviště: Praha-východ

Požadujeme

* osobnost s manažerskými schopnostmi a přirozenou autoritou

* zkušenosti z gastronomie popř. závodního stravování minimálně 2 roky

* výborné komunikační a organizační dovednosti

* zvládání zátěžových a stresových situací

* elán a chuť do práce

Nabízíme

- zázemí stabilní a prosperující společnosti

- práci PO-PÁ, víkendy a svátky volné

- férové jednání - na čem se domluvíme, to platí

- osobní ohodnocení

- personální strava zdrarma

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat a domluvíme si společné setkání, kde si řekneme vše podstatné.