Damian Jasna Hotel Resort & Residences

Demänovská Dolina
03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Tel: +421903801141
URL: http://www.damianjasna.sk
Kontaktní osoba: Radim Beneš
Logo Damian Jasna Hotel Resort & Residences
Resort
Liptovský Mikuláš
Hlavní pracovní poměr
3 000 EUR a čtvrtletní prémie
Angličtina
MS Excel, MS Powerpoint, MS Word, Opera
Nástup Dohodou

Hotel DAMIAN JASNA v prosinci 2023 otevřel v testovacím provozu některá svá střediska pro veřejnost a má za sebou první zimní sezónu. Jedinečný ekologický Condo projekt, který se dokončuje v Nízkých Tatrách, hledá zkušeného a týmového hráče - ředitele s praxí v obchodě a marketingu velkého mezinárodního hotelu v podmínkách franšízingu.

Náplň práce

Komunikace a implementace obchodních aktivit v podmínkách nadnárodního hotelového řetězce, aktivní účast na těchto integračních aktivitách.

Stanovení strategického plánu prodeje, jeho plnění a vyhodnocení v rámci budgetingu a forecastingu. Zkušenosti na poli B2B a B2C.

Řízení týmu Sales and Marketing, stanovení motivace pro manažéry jednotlivých segmentů ve vztahu k stanoveným cílům.

Marketing hotelu s důrazem na e-commerce a moderní technologie používané v hotelích. Zkušenosti s PR pro nově otevřený hotel.

Požadujeme

Vzdělání v oboru a praxi ve velkém hotelovém podniku.

Výborné přesvědčivé vystupování, asertivní jednání a prezentační schopnosti.

Aktivní ovládání anglického jazyka slovem a písmem, zejména z mezinárodního hotelového prostředí.

Nabízíme

Vytváříme přátelské, ekologické a unikátní pracovní prostředí abychom měli možnost seberealizace.

Naší prioritou je profesionalita a osobnostní růst všech kolegů, přičemž dáváme důraz na tréning a vzdělávání.

Benefity, které nabízí práce v mezinárodním hotelovém řetězci.