LA BOTTEGA LINKA

Havlíčkova 1680/13
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 731 411 277
URL: http://linka.lacollezione.cz
Kontaktní osoba: Lukáš Pospíchal
Logo LA BOTTEGA LINKA
Bistro
Praha 1
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce
175 Kč na hodinu

Prvotřídní italské bistro v centru Prahy, které je součástí sítě italských restaurací La Collezione Riccarda Lucqueho a Ondřeje Rákosníka, hledá do svého týmu snídaňového manažera/číšníka.

Hoříš pro gastro, nové zkušenosti a miluješ tu pravou Itálii. Čeká tě tým profesionálů a ty nejkvalitnější ingredience.

Náplň práce

Budeš se podílet na tom, aby zákazník z naší restaurace odcházel spokojenější než do ní vešel, aby kouzlo neodolatelných chutí spolu s milou a příjemnou obsluhou v něm zanechalo chuť se zase vrátit.

Pracovní doba PO-PA 7-14.00 (dle domluvy a potřeby), případně i víkendy.

Pozice je vhodná pro maminky na mateřské, nebo maminky s malými dětmi.

Požadujeme

To, co pozitivní přístup k životu vyžaduje, úsměv na tváři, radost z práce, možnost se spolehnout, že budeš dělat svou práci jak nejlépe umíš a budeš chtít být v ní co nejlepší. Schopnost vést tým.

Nabízíme

Máme skvělý tým, co tě podrží, profesionály v oboru gastronomie a dáme ti možnost se od nich učit. Bonusy, slevy, školení, multisportky, prostě takové ty hezké bonusy navíc jsou samozřejmostí.