U Eichlerů

Plynárenská 325/47
40001 Ústí nad Labem, Česká republika
URL: http://www.ueichleru.cz
Facebook: ueichleru
Kontaktní osoba: Leona Eichler
Logo U Eichlerů
Restaurace
Ústí nad Labem
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Do nově otevřené restaurace v části Všebořice v Ústí nad Labem hledáme kolegu / kolegyni na pozici číšník / servírka.

Náplň práce

Obsluha hosta a vše s tím spojené - objednávání, roznos jídel a nápojů, debaras, kasírování, zvedání telefonátů, zapisování rezervací, úklid apod.

Požadujeme

Předchozí zkušenost na této pozici. Spolehlivost, odpovědnost a chuť učit se novým věcem. Cizí jazyk - ať už německý či anglický (nemusí být oba).

Výhodou je práce s restauračním systémem Septim

Nabízíme

- Výplatu každý měsíc včas a řádně vyplacenou do 12. dne v měsící

- Práci na HPP či DPP

- Firemní stravování a slevy na veškerou útratu v pracovní době i mimo ní

- Směny krátký/dlouhý týden 10,5 hodinové v týdnu a 12 hodinové směny o víkendu

- Vyplacení spropitného ve 100% (dnes už to také není samozřejmostí :-))

- Mladý a přátelský kolektiv

- Firemní zástěry

- Příspěvek na obuv

- Možnost kariérního růstu na pozici vrchní

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na e-mail restaurace@ueichleru.cz s bližším infem o Vás a my se Vám následně ozveme.