Lázně Luhačovice, a.s.

Lázeňské náměstí 436
76326 Luhačovice, Česká republika
Tel: 731402385
URL: http://www.lazneluhacovice.cz
Facebook: https://www.facebook.com/karieralazneluhacovice
Kontaktní osoba: Michaela Kadlecová
Logo Lázně Luhačovice, a.s.
Hotel
Luhačovice
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
190-240 Kč/h podle zkušeností
Nástup Dohodou

Hledáte práci, kde naplno využijete svých zkušeností? Hledáte stabilního zaměstnavatele? chcete pracovat na HPP nebo na částečný úvazek? Nabízíme i přivýdělek na akce nebo víkendy. Je možné se domluvit na různých směnách (ranní, odpolední, ranní x odpolední, krátký x dlouhý týden)

Náplň práce

* příprava snídaní, obědů a večeří pro hotelové hosty podle nastavených jídelníčků

* příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně

* dodržování hygienických norem

Požadujeme

* vyučení nebo praxi v oboru

* zájem o obor

Nabízíme

* zázemí a stabilitu silné společnosti

* celá mzda přiznaná, včetně bonusů a příplatků

* pracovní doba 37,5 hod/týden

* u HPP možnost samostatného ubytování nebo možnost přespávání, u částečných úvazků možnost přespávání mezi směnama

* týden dovolené navíc (25 dnů)

* zaměstnanecké stravování (celodenní - snídaně 8 Kč, oběd 38 Kč, večeře 22 Kč)

* práci na hrůzné pracovní poměry, podle domluvených možností

* pracovní oděv (po zapracování)

* možnost profesního růstu (v rámci různých středisek nebo v rámci kolektivu)

* zvýhodněné výměnné rekreace v ČR i SR

* Edenred Card - "volnočasová peněženka"

* příspěvek na penzijní připojištění

* slevy u obchodních partnerů

Přijímáme uchazeče od absolventů až po zkušené pracovníky ve svém oboru, všem můžeme nabídnout provoz adekvátní jejich vzdělání a praxi. Přijímáme uchazeče jak na hlavní pracovní poměr, tak i brigádníky na občasnou sezónní výpomoc.

Lázně Luhačovice, a. s., s kapacitou 1 300 lůžek patří k největším poskytovatelům služeb v oblasti lázeňství a cestovního ruchu v ČR. Z celkového počtu 13 přírodních minerálních pramenů na území Luhačovic jich spravujeme 10 včetně nejznámější Vincentky. Lázeňská léčba, jak nemocí pohybového ústrojí, tak především dýchacích cest je poskytovaná nejen