Signorvino

Roztylská
14800 Praha, Česká republika
Tel: 771288488
URL: https://www.signorvino.com/it/
Facebook: https://www.facebook.com/Signorvino
Kontaktní osoba: Lenka Bazgier
Logo Signorvino
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
dohodou
Angličtina, Čeština, Italština
Nástup Dohodou

Náplň práce

- Perfektně odprezentovat nabídku vína Signorvina a doporučit zákazníkovi to pravé

- Zajistit aby pro zákazníka byla návštěva Signorvina příjemným zážitkem a rád se k nám znovu vrátil.

- Vzdělávat se o víně.

Požadujeme

- Někoho, kdo má představu, jak poskytnout skvělý zákaznický servis

- Znalce či milovníka vína - alespoň základy se určitě budou hodit. Stačit ale bude i velký zájem.

- Bez angličtiny/italštiny to nepůjde, protože část kolegů je z Itálie

- Český jazyk na komunikativní úrovni

- Komunikativního člověka, kterého práce s lidmi bude bavit.

Nabízíme

- Možnost ochutnat vyjímečná vína a pracovat s nimi

- Obědy v rámci restaurace zdarma

- Kafeteria/Multisport

- Zaměstnanecká sleva do všech našich značek!

- Zázemí velké společnosti a s tím spojenou stabilitu

Tak pojďte s námi propadnout italskému vínu!

Signorvino

Signorvino bylo založeno aby představilo excelentní italská vína, zejména méně známé i prémiové značky. V Itálii dveře svým zákazníkům otevřelo již v roce 2012 a nyní poprvé otevře svou pobočku také v zahraničí – v Praze. Hledáme skvělý tým milovníků Itálie, vína a dobrého jídla, který se postará o rozjezd této značky v OC Westfield Chodov.