Ristorante Locale

Pivovarská 1001
26716 Vysoký újezd u Berouna, Česká republika
Tel: 000000000
URL: http://www.localevysokyujezd.cz
Kontaktní osoba: Erik Takšony
Logo Ristorante Locale
Restaurace
Vysoký újezd u Berouna
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
50-70.000
Čeština
Nástup Ihned

Hledáme kolegyni, kolegu na doplnění týmu na HPP, anebo také někoho se zájmem o pravidelnou brigádu. Jsme tým zkušených kolegů z gastra ve velice hezké a dobře fungující nové italské restauraci s velkými plány, proto se nabízí i možnost kariérního postupu.

Náplň práce

- klasická práce obsluhy v týmu dvou až tří kolegů na směne

- krom obsluhy samotné, také částečně příprava jendoduchých nápojů a kávy

- máme velkou část hostů, která se k nám pravidelně vrací a záleží nám na Vaši komunikaci s nimi

Požadujeme

- úpřimný zájem o práci, odpovědnost a dochvilnost, příjemné vystupování a to je vše :)

- vše ostatní můžeme naučit

Nabízíme

 Zázemí fungující a oblíbené restaurace, malý tým s přátelským jednáním. U nás Vás práce může skutečně bavit a dávat Vám smysl.

Finanční ohodnocení rsp. možnost výdělku rozhodně velice zajímavá, probereme osobně.

Prosíme zájemce o tuto pozici o krátke představení formou emailu, ideálně CV, rádi Vás budeme kontaktovat co nejdříve a pozveme na pohovor příp. rovnou placenou zkoušku. Budeme se na Vás moc těšit! Locale tým

Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který dává italské kuchyni tvář ve Vysokém Újezdě u Prahy.

Zasloužíte se o uznání spokojených hostů, kteří si od nás každý den odnášejí kulinářský zážitek.