ZEM Prague

Senovážné náměstí 32
13000 Praha, Česká republika
URL: https://www.zemprague.com/
Facebook: https://www.facebook.com/Zemprague
Kontaktní osoba: Izabela Grygarová
Logo ZEM Prague
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

Restaurace ZEM na Senovážnem náměstí je svým konceptem zcela unikátní.

Unikátní není jenom jídlo a servis, unikátní jsou lidé, kteří v restauraci pracují.

Hledáme další klenot do svých řadů; pokud vaříš, dávaš do toho srdce a na culinary svět se koukáš trochu nestandardním pohledem, pojď k nám!

Náplň práce

- vařit, vařit, vařit

- učit se od zkušenějších kolegů

Požadujeme

- buď odpovědný, flexibilní a týmový

- at least some knowledge of English can be useful

- cit pro vaření, schopnost kombinovat chutě

- trochu avatgardní pohled na svět

- měj prostě rád to, co děláš

Nabízíme

-     - 25 dnů dovolené

-     - Multisport Card

-     - Obědy v zaměstanencké kantýně

-     - Laundry Service

-  - možnost vzdělávaní a růstu

-     - Opravdová péče o Tebe jako o zaměstnance + kopu drobností, které se Ti budou líbit ?

ZEM Prague

ZEM je avantgardní české bistro, které spojuje estetiku pražských tradičních kaváren s retro-futu-ristickým českým uměním, literaturou a inženýrstvím 20. let. Menu tvoří kreativní směs českých produktů s občasnými náznaky japonských chutí a je vytvořené v teatrálním kuchyňském jevišti na dřevěném uhlí a páře.