Resort Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina 327
39464 Počátky, Česká republika
Tel: 724966917
URL: http://www.katerinaresort.cz
Facebook: https://www.facebook.com/resortsvatakaterina/
Kontaktní osoba: David Zempliner
Logo Resort Svatá Kateřina
Restaurace
Počátky
Hlavní pracovní poměr
Dohodou
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Resort Svatá Kateřina hledá Ájurvedského manažera

Náplň práce

Péče o hotelové klienty

Tvorba nabídek na základě požadavků potenciálních a stálých klientů

Tvorba rezervací

Požadujeme

Profesionální a pozitivní vystupování

Komunikační schopnosti na vysoké úrovni

Znalost AJ, další jazyky výhodou

Osobní přístup

Zodpovědnost

Nabízíme

Práci v unikátním prostředí a přátelském kolektivu

Práci v přírodě

Prostor pro profesní růst

Zaměstnanecké benefity, stravování a ubytování

Resort Svatá Kateřina, nabízí autentickou ajurvédu, špičkovou gastronomii, wellness, relax, jógu, jiné sporty a především relaxační pobyt v přírodě.