Restaurace Střecha

Křemencova 186/7
11000 Praha, Česká republika
Tel: 603241874
URL: http://www.restauracestrecha.cz
Facebook: https://www.facebook.com/RestauraceStrecha
Kontaktní osoba: Filip Hausknecht
Logo Restaurace Střecha
Restaurace
Praha
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
30 tis. Kč
Angličtina, Čeština
Dotykačka, MS Excel
Nástup Dohodou, Ihned

Přidejte se do našeho skvělého kolektivu veganské restaurace na Praze 1.

Důležité info: jsme sociální podnik, kde pracujeme společně s lidmi se zkušeností s bezdomovectvím anebo po výkonu trestu. Podmínkou je proto sociální citlivost.

Pokud máte zájem o tuto pozici, pošlete svůj životopis a motivační dopis na artom@restauracestrecha.cz

Náplň práce

- objednávání zákazníků

- zanášení stolů, kasírování, úklid

doplňování zboží

- dokončování malých pokrmů a dezertů

- školení nových kolegů a kolegyň

- spolupráce na zlepšování služeb a konceptu placu

Požadujeme

- zkušenosti z gastronomie

sociální cítění a empatii

- dobré komunikační schopnosti a přátelské vystupování

- chuť učit se novým věcem

- odpovědnost, samostatnost, organizovanost a smysl pro pořádek

Nabízíme

- nástupní mzdu 30 tis. Kč

smlouvu na HPP částečný nebo plný úvazek (možnost také na DPP)

- dýška z hotovosti i karet

stravné + sleva na zbytek sortimentu

- příplatky za večery / víkendy

v budoucnu (bližším) bonusovou složku mzdy

- v budoucnu (delším) možnost vstupu do družstva