Perfect Canteen

Jemnická 1138/1
14000 Praha 4, Česká republika
Tel: 774191864
URL: http://perfectcanteen.cz
Kontaktní osoba: Michaela Řeháková
Logo Perfect Canteen
Restaurace
Praha 4
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Ihned

Hledáte stabilní práci v ryze české firmě s historií? Chcete do práce chodit rádi a každý den se těšit na přátelský kolektiv a milé a stálé zákazníky? Přijmeme nové, usměvavé a spolehlivé kolegy či kolegyně, kteří chtějí v našem Perfect týmu pracovat jako pokladní

Náplň práce

Co u nás budete mít na starosti?

Budete profesionálně a s úsměvem obsluhovat hosty naší firemní restaurace.

Čeká vás práce na pokladně, práce s hotovostí, platebními kartami atd.

Celkově budete dbát na čistotu v prostorách naší restaurace.

Budete tváří naší firemní restaurace, která je určená pouze pro zaměstnance společnosti Řízení letového provozu, s hosty tak budete mít velmi blízký vztah.

Požadujeme

Jak si vás představujeme?

Moc rádi vás vše naučíme, zkušenost s prací na pokladně je výhodou, ale není podmínkou.

U nás najdou příležitost lidé zodpovědní, pečliví a profesionální.

Podmínkou je váš úsměv na tváři a výhodou je chuť dojíždět do zaměstnání po vlastní ose.

Nabízíme

Vše na pásku, tak jak má být, úvazek 40h týdně, balíček firemních benefitů (Multisport karta, volné vstupy do ZOO, botanické zahrady, aquaparku, Makro karta a mnoho dalšího), dotované stravování, odměny pro zaměstnance měsíce, čtyři týdny řádně placené dovolené, malá školení a rozvojové aktivity...