Bakchus Steak Restaurant

Špindlerův Mlýn 223
54351 Špindlerův Mlýn, Česká republika
Tel: 605238484
Kontaktní osoba: Aleš Podstata
Logo Bakchus Steak Restaurant
Restaurace
Špindlerův Mlýn
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Náplň práce

Do naší provozovny Srub pod Medvědínem hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici obsluhy. Jedná se o atypický provoz, kde část prodeje probíha skrz výdejní okénko a částěčně se obsluhuje v interiéru. Jsme malý přátelský kolektiv. Nabízíme lokální speciality, výbornou kávu a dobré pivo.

Požadujeme

• Příjemné vystupování

• Dobré komunikační vlastnosti

• Profesionální přípravu kávy (naučíme)

• Angličtinu nebo Němčinu

• Spolehlivost

Nabízíme

• Proškolení na profesionální přípravu kávy

• Nadstandartní ohodnocení

• Možnost ubytování, stravu

• Možnost dlouhodobé spolupráce nebo pouze práce na sezónu

Inzerát Obsluha café & restaurant nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.